دستگاه فلزیاب زیر 50 میلیون تومان

دستگاه فلزیاب زیر 50 میلیون

با توجه به ممنوعیت واردات فلزیاب های خارجی و همچنین موانع قانونی موجود در ایران قیمت دستگاه فلزیاب خارجی به چندین برابر ارزش واقعی خود رسیده است. حال سوال این است که آیا واقعا این دستگاهها ارزش پرداخت چنین قیمت های بالایی را دارند یا خیر؟ گنج یابی در اروپا بیشتر یک تفریح و فعالیتی برای پر کردن وقت می باشد اما در ایران این موضوع متفاوت می باشد.سوالی که برای همه کاوشگران پیش می آید این است که آیا همه کاوشگران به دستگاههای فلزیاب گران قیمت نیاز دارند؟ در ادامه به معرفی چند دستگاه فلزیاب زیر 50 میلیون میپردازیم که شما را شگفت زده خواهند کرد.

حقیقت این است که یک فلزیاب ارزان و قوی در ۹۰ % مواقع نیاز کاوشگران را رفع می کند و نیازی به دستگاههای گران قیمت نیست

در این پست قصد داریم تا دستگاههای فلزیاب ارزان قیمتی را به شما معرفی کنیم که همگی قیمتی زیر 50 میلیون دارند و برای طیف وسیعی از کاربردها مناسب هستند. دلیل پایین تر بودن قیمت این مدل های ساخت شرکت IKPV رامی توان به بومی سازی تکنولوژی ساخت مربوط دانست. این امر سبب حذف هزینه های گزاف گمرک و واردات کالا و همچنین هزینه حمل و نقل آن می‌شود.

دستگاه فلزیاب زیر 50 میلیون دارای دو نوع سیستم پالسی و VLF و یا تلفیقی از سیستم های مختلف می باشد. همانطور که در پست های قبل بدان اشاره کرده ایم بهترین سیستم برای کار در خاک ایران سیستم پالسی می باشد زیرا این سیستم کارکرد دارای بیشترین عمق نفوذ و کمترین حساسیت به مواد معدنی موجود در خاک می باشد.

توجه داشته باشید که بین دستگاه گنج یاب با دستگاه فلزیاب اندکی تفاوت است. یک دستگاه فلزیاب فقط قادر است تا فلزات مغناطیسی را در زیر زمین پیدا کند و همان طور که می‌دانید طلا یک فلز مغناطیسی نیست اما دستگاه های گنج یاب با تلفیق چندین تکنولوژی قادر هستند تا فلزات گرانبها مانند طلا را پیدا کرده و آن را از سایر فلزات تمایل دهند و به اپراتور هشدار دهند.

یک دستگاه فلزیاب زیر 50 میلیون برای قرار گیری در لیست زیر باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • عمق کاوش مناسب
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • سازگاری با جنس خاک و شرایط اقلیمی ایران
  • ثبات و پایداری در انواع محیط کاوش
  • بهره مندی از سیستم تفکیک هوشمند
  • استفاده از یک رابط کاربری بسیار ساده و روان
  • داشتن نمایندگی در اکثر شهر های بزرگ ایران
  • سازگاری با انواع کویل فلزیاب در سایزهای مختلف
  • قابلیت تفکیک حفره و راهروهای زیرزمینی از فلزات
  • برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش

1- فلزیاب AJM BUGLE

سری فلزیابهای AJM شرکت IKPV به داشتن قیمت مقرون به صرفه و کارایی و راندمان بالا مشهور هستند. عمق قابل دسترس در فلزیاب ای جی ام نسخه 2018 به ۷ متر افزایش یافته و همچنین سیستم تفکیک آن به نسخه های جدیدتر آپدیت شده است که قادر است تا با دقت بسیار بالایی اهداف با ارزش مانند طلا را از فلزات بی‌ارزش تفکیک کند و همچنین توانایی تشخیص حفره ها و راهروهای زیرزمینی را حتی در صورت پر بودن دارا میباشد.

این دستگاه قادر است تا با انواع محیطهای کاوش همچون زمینهای شوره زار ، کوهستانی ، صحرایی و جنگلی هماهنگ شده و تنها با یک بار شارژ تا ۸ ساعت به صورت مداوم کار کند. حذف هوشمند ذرات و آلودگی های محیطی و همچنین فلزات مزاحم موجود در خاک از دیگر ویژگی های این دستگاه است.

2- فلزیاب AJM Imaging PT

ثبات و پایداری در محیط کاوش یکی از مهمترین ویژگی‌های هر دستگاه فلزیاب و گنج یاب می باشد. فلزیاب AJM Imaging PT رامی توان با ثبات ترین و پایدارترین دستگاه فلزیاب تصویری ساخت ایران دانست که به دلیل برخورداری از قیمت پایین در مقایسه با فلزیاب های هم رده خود، توانسته است به مارکت جهانی راه پیدا کند.

این دستگاه قادر است تا حداکثر عمق ۸ متر را مورد کاوش قرار دهد و همچنین بهینه سازی های صورت گرفته بر روی مدارات الکترونیکی و آپدیتهای نرم‌افزاری انجام شده بر روی آن موجب شده است با دقت آن در پیدا کردن سکه و اجناس طلایی به مراتب بیشتر از سایر فلزیابها باشد. دیتا های دریافتی از سمت کویل و سوپر سنسورهای به کار رفته در این دستگاه توسط نرم افزار ویژوالایزر پس از خطاگیری به صورت عکس و فیلم قابل فهم برای اپراتور به نمایش در می آید. این انتقال دیتا به صورت کاملاً بی سیم انجام میشود.

3- فلزیاب AJM 13300

با بهینه سازی های انجام گرفته بر روی این سیستم درصد خطا و اشتباه به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده و راندمان دستگاه بسیار افزایش یافته است. استفاده از دو سیستم کارکرد پالسی و آنتنی سبب شده است که بتوان محیط گسترده تری را پوشش داده و مورد کاوش قرار داد. این دستگاه در حالت آنتنی قادر است تا شعاع ۱۰۰۰ متر را کاوش کند و به دلیل سازگاری بسیار زیاد با اقلیم ایران قادر است تا در انواع محیط های کوهستانی ، صخره‌ای ، بیابانی ، جنگلی و ساحلی کار کند. در تست های به عمل آمده این فلزیاب قدرت بسیار زیاد خود در پیدا کردن سکه های طلا در عمق زیاد را به نمایش گذاشته است که در تراز برترین دستگاه های طلایاب قرار می گیرد. عمق کاوش در این فلزیاب در حالت استفاده از لوپ ۸ متر ، عمق کاوش در آنتن ۱۵ متر و شعاع کاوش ۱۰۰۰متر است.

4- فلزیاب AUR 370 Multi

این دستگاه دارای سه سیستم آنتنی، بوقی پالسی و اسکنر مگنومتر است. در سیستم آنتن می توان از دکمه تنظیم فرکانس جهت یافتن فلزات با فرکانس مشخص استفاده کرد و همچنین قابلیت خوراک دهی در سیستم آنتنی تعبیه شده است که می توان جهت پیدا کردن فلز خاصی مانند طلا از یک قطعه طلا به عنوان خوراک استفاده کرد و پس از قرار دادن آن درون دستگاه، این فلزیاب شروع به کاوش سیگنال های مشابه با سیگنال خوراک می‌کند.

حداکثر عمر کاوش در هنگام کار با سیستم بوقی این دستگاه فلزیاب ۹ متر است از دیگر مزیت های این دستگاه می توان به امکان کار در انواع محیط کاوش اشاره کرد. استفاده از ۸ سوپر سنسور مگنومتر آلمانی در این دستگاه سبب شده است که تصاویر بسیار باکیفیت از سطح زیر زمین به اپراتور ارائه شود و همچنین تصاویر به صورت زنده بر روی مانیتور و در حین کاوش نمایش داده می شود.

5- فلزیاب DMF-Y

گنج یاب DMF-Y  یک ردیاب دونفره می باشد که با تکنولوژی آنتنی ، راداری ، ردیاب ، شعاع زن ، جهت یاب و فرکانسی طراحی و ساخته شده است. این دستگاه قادر است تا شعاع ۲۰۰۰ متر و عمق ۱۵ متر را مورد کاوش قرار داده و با استفاده از سیستم تفکیک هوشمند خود فلزات با ارزش را از فلزات بی ارزش تشخیص داده و به اپراتور هشدار دهد. این دستگاه قابلیت شناسایی و حذف انواع سیگنال های خطا و مزاحم را دارا میباشد. رابط کاربری فلزیاب DMF-Y به گونه ای طراحی شده است که هر اپراتوری با هر میزان از تجربه به راحتی می تواند با آن کار کند و همچنین آپدیت های نرم افزاری و سخت افزاری صورت گرفته بر روی فلزیاب DMF-Y سبب شده است تا حداکثر سازگاری را با شرایط اقلیمی ایران پیدا کند.

6- فلزیاب موبایل MobiFuture

حتما با انواع فلزیاب تصویری آشنایی دارید که برای استفاده از آنها به یک لپ تاپ یا تبلت نیاز دارید اما با استفاده از فلزیاب موبایل MobiFuture موبایل شما نقش لپتاپ را بازی کرده و تصاویر دریافتی از زیر زمین بر روی صفحه موبایل شما نمایش داده می شود. نرم افزار مورد استفاده این دستگاه فلزیاب تصویری و قابلیت نصب بر روی انواع سیستم عامل های اندروید و ios را دارا می باشد.

بدون اغراق سیستم تفکیک فلزات در این دستگاه فلزیاب رامی توان بهترین در نوع خود دانست که قادر است تا فلزات با ارزش همچون طلا را با درصد اطمینان بسیار بالا از فلزات بی ارزش جدا کند و به اپراتور هشدار دهد. تست های مختلف صورت گرفته بر روی این دستگاه سبب شده است تا با کمترین میزان خطا و اشتباه و در انواع محیط های کاوش تفکیک را انجام دهد. فلزیاب موبایلی MobiFuture دارای عمق کاوش ۸ متری است.

شماره تماس واحد فروش

09120043750 –  09917579030  

شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱ شهید دینکانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
تماس با واحد فروش